Hlavní stránka

Vítejte na stránkách MySOFT.cz !

na tomto webu máte možnost seznámit se s naší nabídkou telefonování přes internet a rovnou si služby objednat.

Naše zkušenosti v oblasti telefonování (nejen) přes internet jsou od roku 1996 a provedli jsme řadu instalací ústředen, serverů i koncových stanic. Dnešní doba přeje internetu a spolu s tím i telefonování přes internet. Na první pohled se nic nemění. Na stole, nebo na zdi je běžně vypadající telefonní přístroj se sluchátkem, tlačítky a displejem. Má běžné telefonní číslo, které je přímo vázané na danou lokalitu, tak jako dříve u starého, analogového připojení. Výhodou ale je, že se nemusí na zřízení přípojky čekat, samotné zřízení nic nestojí, kvalita zvuku hovorů je mnohem vyšší a ceny jsou proklatě nízko.

Digitální linka přes internet má ale mnohem více výhod, než jen ty základní. Čísla v naší síti a v propojených sítích (jsou jich desítky) si vždy volají zcela zdarma. Jde o statisíce telefonních čísel, na které Vás volání nebude stát ani korunu. Naše linky ale umí ještě více, nejlépe pokud je vás víc. Můžete pracovat z domova (HomeOffice) a stále být na svém pracovním čísle. Telefon umí všechny funkce, které se ve firmách používají na pobočkových ústřednách (přepojování, skupinové zvonění, fronta, menu, konference a plno dalších funkcí).

Nejste vázáni na pevnou linku.

V případě, že si nainstalujete do mobilu aplikaci pro voip (k dispozici jich jsou stovky, doporučujeme Sipnetic) a provážete si ji se svým číslem, pak jste na svém pevném čísle k zastižení i na mobilu, pokud máte dostupná data.

Kontaktujte nás!

Máte nějaké dotazy?
Napište nám, rádi Vám poradíme!